MULTIFUNKČNÍ FÓLIOVÉ STÍNĚNÍ MULTIFILM

Interiérový multifunkční systém MULTIFILM zabezpečí příjemnou vnitřní teplotu, optimální pracovní prostředí, úsporu energií. Odcloní přímé sluneční paprsky, dovnitř vpustí rozptýlené denní světlo s malou energií. Umožňuje optimální práci na PC bez oslnění a zrcadlení displeje monitoru. Uvnitř zůstává světlo, přičemž vznik nežádoucího tepla je minimální. MULTIFILM vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek a je významnou součástí budovy i z hlediska úspor energie.

Teplo v místnosti pod prosklenou plochou vzniká tím, že sluneční záření pronikne přes plochu skla a přemění se na teplo pohlcením předměty v interiéru (dopadem na jejich plochu). Záření změní vlnovou délku a dojde ke vzniku tepelné energie.

Fólie MULTIFILM jsou z vnější strany speciálně metalizované, což způsobuje odraz (reflexi) dopadajícího slunečního záření zpět do prostoru (zrcadlový efekt). Odražená energie se nemůže dostat do interiéru a tak se nezvyšuje teplota. Celková propustnost sluneční energie (g-hodnota) je 12%. Speciálně pokovená, ale současně transparentní (průhledná) fólie dokáže odrazit až 88% sluneční energie. Odražené záření nemůže být konvertováno na termické záření, které způsobuje zvyšování teploty v interiéru budovy. Samotná fólie se ohřívá velmi málo a nabyté teplo sálá (vyzařuje) jen slabě (má velmi nízkou emisivitu). Vyzařuje jen 17% tepla oproti běžné Al-žaluzii.

HLAVNÍ VÝHODY:

  • ochrana před teplem a oslněním při práci
  • úspora energie po celý rok
  • zdravé a kvalitní pracovní prostředí
  • ochrana před škodlivým uv-zářením
  • výhled z okna i přes staženou roletu

Kompletní nabídku stínění, možnosti provedení a vlastnosti najdete na webu www.multifilm.cz.


 
střešní okna zdarma akční nabídka leden napište nám