POVRCHOVÁ ÚPRAVA

KONEČNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA DŘEVĚNÝCH OKEN

Dřevěné části střešních oken FENESTRA jsou vyrobeny z nejkvalitnější borovice. Základní impregnace chrání dřevo proti modrání, plísním a dřevokazným houbám. Vrchní bezbarvá akrylátová lazura vytváří konečnou ochranu proti působení vody a UV-záření (základní impregnace + 3 vrstvy všestranné lazury – 180 μ). Zvýšenou odolnost proti vlhkosti a UV-záření vykazují střešní okna se silnovrstvou akrylátovou lazurou s krycím pigmentováním - odstíny WHITE, LIMBA a TEAK (základní impregnace + 7 vrstev všestranné lazury – 360 μ).

Pro místnosti se zvýšenou vlhkostí jsou určena střešní okna s velmi odolnou dvousložkovou polyuretanovou povrchovou úpravou (základní impregnace + 3 vrstvy všestranné polyuretanové lazury – 400 μ). Okna s polyuretanovou lazurou s vyšší odolností proti vlhkosti a UV-záření dodáváme v bílém provedení WHITE PUR.

BEZÚDRŽBOVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Do místností s vyšším obsahem vody ve vzduchu jsou ideální celoplastová střešní okna FENESTRA. Plastová okna jsou vyrobena z PVC profi lů bílé barvy (na zakázku dekor dřeva). Plastová bezúdržbová střešní okna PLASTIC jsou odolná vůči atmosférickým vlivům, nemusí se konzervovat ani lakovat.


 
střešní okna zdarma akční nabídka leden napište nám