BARVY A MATERIÁLY V INTERIÉRU

DŘEVĚNÁ OKNA

Dřevěné části střešních oken FENESTRA jsou vyrobeny z borovice. Základní impregnace chrání dřevo proti modrání, plísním a dřevokazným houbám.

Vrchní bezbarvá akrylátová lazura vytváří konečnou ochranu proti působení vody a UV-záření (základní impregnace + 3 vrstvy všestranné lazury – 180 μ).

Zvýšenou odolnost proti vlhkosti a UV-záření vykazují střešní okna se silnovrstvou akrylátovou lazurou s krycím pigmentováním - odstíny WHITE, LIMBA a TEAK (základní impregnace + 7 vrstev všestranné lazury – 360 μ).

Pro místnosti se zvýšenou vlhkostí jsou určena střešní okna s velmi odolnou dvousložkovou polyuretanovou povrchovou úpravou (základní impregnace + 3 vrstvy všestranné polyuretanové lazury – 400 μ). Okna s polyuretanovou lazurou s vyšší odolností proti vlhkosti a UV-záření dodáváme v bílém provedení WHITE PUR.

PLASTOVÁ OKNA

Do místností s vyšším obsahem vody ve vzduchu jsou ideální celoplastová střešní okna FENESTRA. Standardní plastová střešní okna výrobní řady PLASTIC jsou vyrobena z vícekomorových PVC profilů bílé barvy. Prémiová plastová střešní okna výrobní řady WARM PLASTIC mají bílé PVC profily pro výrazně lepší tepelně-izolační vlastnosti vyplněné polyuretanovou izolací.

UKÁZKA BAREVNÉHO PROVEDENÍ V INTERIÉRU

střešní okna zdarma akční nabídka srpen POLOPATĚ o
střešních oknech