JAK VELKÁ OKNA?

Šířku okna ovlivňuje vzdálenost krokví od sebe. Mezi obkladem okna (sádrokarton, palubky apod.) a krokví by měl být ještě dostatečný prostor pro tepelnou izolaci. Pokud je vzdálenost mezi krokvemi menší než uvažovaná šířka střešního okna, určitě půjde provést tesařská úprava krovu – kontaktujte odborníky.

Výška okna by měla být taková, abyste měli nerušený výhled z okna a dosáhli na ovládání okna (spodní okraj cca 1m od podlahy, horní okraj do 2m od podlahy - viz. schema na straně 6).

Standardně nabízené rozměry oken(v nabízeném okně je uvedeno: kód okna, vyráběné výrobní řady, plocha prosklení, vnější rozměry rámu okna).

V případě požadavků na nestandardní rozměr nabízíme i střešní okna vyráběná na míru - dle Vámi zadaných rozměrů. Okna na míru lze dodat dřevěná (šířka 47-134 cm, výška 78-160 cm) nebo plastová (šířka 55-114 cm, výška 78-140 cm).

Značení oken FENESTRA

Každé střešní okno FENESTRA je označeno výrobním identifikačním štítkem, který zaručuje kontrolu kvality po celou dobu výrobního procesu a snadné dodatečné objednávání doplňků.


 
střešní okna zdarma akční nabídka srpen POLOPATĚ o
střešních oknech