STŘEŠNÍ OKNA OD ČESKÉHO VÝROBCE S TRADICÍ OD ROKU 1986

Již v roce 1986 ing. Václav Soukup nakreslil první střešní okno FENESTRA a zahájil výrobu střešních oken. Na začátku se vyrábělo pouze 5 rozměrů dřevěných oken. Postupně se nabídka rozšiřovala až na současný výrobní program - střešní okna dřevěná/plastová/poplastovaná, s různým typem zasklení, 5 konstrukčních typů, 16 standardních rozměrů doplňuje program oken vyráběných "na míru" dle Vámi zadaných rozměrů.

Střešní okno je vystaveno velkým rozdílům teplot v létě i v zimě. Při výrobě proto používáme plastové díly a plastové spoje jen v nejnutnějším případě. Pro spojení plechových krytů s konstrukcí okna volíme pevný a bezpečný spoj pomocí vrutů před „nacvakávacími“ mechanizmy. Tento systém navíc umožňuje pozdější servis, či výměnu jakéhokoliv dílu kdykoli v průběhu užívání okna.

Zárukou kvality střešních oken FENESTRA není pouze výběr kvalitních materiálů, použití moderních technologií, dlouholeté zkušenosti s výrobou střešních oken, ale i důsledná kontrola po celou dobu výrobního procesu. Výsledky jsou přenášeny do identifikačního štítku každého výrobku. Tento systém zajišťuje deklarovanou kvalitu a umožňuje poskytnutí mimořádně vysoké záruky - až 15 let.

Montáž střešního okna FENESTRA je jednoduchá, díky unikátní konstrukci středového kování zvládne vysazení a nasazení křídla okna pouze jeden montér. I dodatečná montáž doplňků je stejně jednoduchá.

Jsme česká rodinná firma - střešní okna FENESTRA přes 30 let vyvíjíme, zlepšujeme, zdokonalujeme.


 
střešní okna zdarma akční nabídka srpen POLOPATĚ o
střešních oknech